• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję dobrego adwokata WARSZAWA
Witam, poszukuję dobrego specjalisty adwokata lub radcy prawnego dobrego w sprawach rozwodowych oraz o podział majątku?
  Odpowiedz
nie pomogę z dokładnym namiarem bo nie jestem z Warszawy ale ja jak szukałem u siebie to szukałem wśród adwokatów których główną specjalizacją są sprawy o rozwód. Czyli wpisz sobie w google adwokat rozwód warszawa , adwokat rozwodowy warszawa lub kancelaria adwokacka w warszawie - możesz też później wpisać adwokat w warszawie opinie ale z tym to ostrożnie bo np na portalach typu ofachowcach są zawodnicy co mają po 50 pozytynych komentarzy to chyba wiadomo o co chodzi. Albo poczekaj aż tu się znajdzie ktoś kto korzystał z adwokata w tym zakresie i poleci dokładnie nazwisko
  Odpowiedz
właśnie o takie coś mi chodzi o kogoś kto korzystał. Pisałem na grupie na fb ale opinie są różne - mam już jakieś 2-3 typy ale jeszcze chwila czasu więc wolę się upewnić
  Odpowiedz
Znam w Warszawie kilku adwokatów którzy mają dobre opinie ale jestem też zdania, że z adwokatem trzeba osiągnąć dobry poziom komunikacji. Jednej osobie będzie pasowała kobieta, innej mężczyzna. Jednemu adwokat starszy tuż przed emerytują a innemu młody. Proponuję poczytać artykuł o tym czym się kierować wybierając adwokata - myślę, że to jest np jedno z lepszych opracowań w internecie http://www.blog.wybierzprawnika.com/jak-...-warszawa/
  Odpowiedz
Bardzo fajny artykuł szkoda, że go nie widziałam wcześniej. Ja adwokata zmieniałam 2 razy bo właśnie wybierałam na zasadzie wolę kobietę a nie mężczyznę. To duży błąd. Liczą się kompetencje i doświadczenie w konkretnyych sprawach czyli wlaśnie np rozwodowych. Opinie jasne bardzo ważna rzecz ale z tym w necie ostrożnie. Adwokaci doskonale widzą, że ludzie szukają w necie adwokata po opiniach i sami sobie piszą na szczczęście takie opinie czuć z daleka.
  Odpowiedz
Możesz napisać czy znalazłaś jakiegoś adwokata godnego polecenia ostatecznie?
  Odpowiedz
Szukam adwokata lub radcy prawnego od rozwodów w Warszawie, możecie coś podpowiedzieć??? Ile w ogóle kosztuje rozwód? W grę wchodzi podział majątku (nieruchomość z kredytem) i orzeczenie o winie (tu nie odpuszczę). Dzieci są dorosłe, wiec ta kwestia odpada.
  Odpowiedz
Najpierw rozwód (bądź rozdzielność majątkowa) a dopiero potem podział majątku. Żeby rozpocząć sprawę sądową o podział majątku, najpierw musi być zniesiona majątkowa wspólność, która się znosi w momencie uprawomocnienia rozwodu, bądź w postępowaniu o ustanowienie rozdzielności majątkowej. Jeśli dobry adwokat do rozwodów w Warszawie to zobacz sobie kancelarie adwokacką *** *******
  Odpowiedz
Ile u niego kosztuje rozwód? Ile trwa rozwód? rozwod ma w ogole sens jeśli druga strona nie zgadza się na podzial majątku? mieszkanie w kredycie, maż nie chce go sprzedać (chociaż nie stać go na raty), po złości tylko je demoluje. rozwód mi pomoże??
  Odpowiedz
podział majątku zrobisz sobie w sądzie niezależnie od zgody drugiej strony, ale dopiero po rozwodzie, albo po ustanowieniu sądownie rozdzielności majątkowej.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości