• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat Kraków - dobry specjalista od rozwodów
POSZUKUJĘ BARDZO DOBREGO SPECJALISTY OD ROZWODÓW Z KRAKOWA - MOŻE BYĆ ADWOKAT, KANCELARIA ADWOKACKA, RADCA PRAWY WAŻNE ABY BYŁ DOBRY I NIE MIAŁ KOSMICZNYCH CEN
  Odpowiedz
O właśnie może ktoś poleci dobrego adwokata i przy okazji jeszcze napisze jak mu konkretnie pomógł. Ja mam wrażenie że moja pani adwokat bierze kase i w sumie nic innego nie robi.
  Odpowiedz
Wszystko zależy od adwokata, słaby albo taki co zależy mu tylko na pieniądzach to może bardziej zaszkodzić niż pomóc. Adwokat przede wszystkim musi zaproponować rozwiązania które doprowadzą do jak najszybszego zakończenia sprawy a przy tym biorąc pod uwagę osiągnięcie założonych rezultatów.
  Odpowiedz
Kuzynka miała rozprawę w sądzie rodzinnym, opłaciła do tej sprawy adwokata (niby jednego z lepszych w Krakowie) , który na rozprawie się nie pojawił, reprezentowala się sama... nie spotkałam się jeszcze z taką sytuacją. Adwokatowi zapłaciła 8 tys zł... Wie ktoś, czy przysługują jej jakieś roszczenia wobec adwokata i jak się za to zabrac?
  Odpowiedz
Dlatego zawsze wybierasz kancelarie z polecenia albo taką co jest znana w Polsce z tego, że robią rozwody ale to przeważnie już drogie sprawy. Swoją drogą jak zapłaciła 8 tyś to niewiele więcej zapłaciłaby mega znanej kancelarii z dobrą renomą. Może spróbować postraszyć skargą do rady adwokackiej
  Odpowiedz
(11-16-2017, 02:24 PM)Fenigs napisał(a):  Może spróbować postraszyć skargą do rady adwokackiej

Próbujemy się dogadać. Obecnie chce oddać połowę bo jak twierdzi 4 tyś to napisanie pozwu było. Które to są te znane kancelarie z tego, że robią sprawy rozwodowe. Mój mąż stwierdził, że opłaci jej najlepszego adwokata tylko, że ja muszę powiedzieć do którego iść
  Odpowiedz
Dobrych adwokatów masz wielu, natomiast znanych i dobrych od spraw rozwodowych jest kilku. W Krakowie masz np Sosnowskiego, w Warszawie to jest jedna z najlepszych kancelarii do rozwodów i bardzo znana na rynku. Rozwodzą aktorów i te klimaty. Mają bardzo dobre opinie ale pewnie zapłacisz też nieco więcej niż u dobrego ale nie bardzo znanego adwokata.
  Odpowiedz
Dziękuję - nie zamierzam ryzykować. Ta co teraz była to też miała być najlepsza w Krakowie w sumie a skończyło się jak się skończyło. Czy możesz mi podesłać konkretny namiar na tego adwokata może być na prv
  Odpowiedz
Wysłałem wiadomość. Co do tej adwokatki co mieliście ją poprzednio to była podpisana jakaś umowa? Rozumiem, że 8 tyś zapłaciliście za rozwód z orzekaniem o winie za całość a ona sobie liczy 4 tyś za sam pozew?
  Odpowiedz
8 tyś było ustalone za całą sprawę to jest pierwsze 3 rozprawy miały być w cenie a każda kolejna dodatkowo jeszcze liczone 500zł. Mam nadzieje, że ta kancelaria faktycznie jest taka dobra jak piszą, kolejne niepowodzenie w wyborze prawnika nie wchodzi już w grę
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości