• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solidny adwokat w Warszawie - wasze opinie
Po pierwsze chciałem zaznaczyć, że nie jestem z Warszawy i moje kontakty są dość ograniczone w tym mieście więc nikt ze znajomych nie jest w stanie mi podpowiedzieć którego adwokata czy też kancelarię adwokacką wybrać. Zdarzyło się tak, że żona poinformowała mnie, że wnosi pozew o rozwód z orzekaniem o winie. Nie ma rozmowy wniosi i koniec. Mamy 2 dzieci - trochę majątku do podziału. Sprawa może być skomplikowana, jestem niemal pewien że w grę wchodzi jej romans lub też może nowy partner na stałe. Jestem na etapie gromadzenia dowodów. w związku z powyższym chciałbym też skonsultować sprawę z dobrym adwokatem który powie mi jak podejść do sprawy. Mam mało czasu. Poszukiwania zacząłem od wpisania w google frazy adwokata warszawa rozwód oraz adwokat warszawa opinie. Wysokoczyło kilka stron oraz kilku adwokatów którzy wyadają się sensowni. Ale wysokczyło także to forum poświęcone rozwodom dlatego chciałbym zapytać o wasze opinie co do adwokata który jest w Warszawie dobry do prowadzenia rozwodów
  Odpowiedz
To którzy to adwomaci wg ciebie są sensowni?
  Odpowiedz
Mam w sumie 3 typy:

Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Sosnowski
ul. Grzybowska 4/2
00-131 Warszawa

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT JOANNA ŁAPIŃSKA
ul. Hoża 50/26
00-682 Warszawa

Kancelaria Adwokacka Magdalena M. Grześkowiak
Chłodna 48,
00-001 Warszawa

proszę was o opinie do kogo najlepiej się udać w mojej sprawie
  Odpowiedz
Lekamer ja też jestem w trakcie rozwodu z winą i jeśli nadal potrzebujesz pomocy to mogę ci polecić moją Panią mecenas na priv. Jeśli wszystko będzie odbywało się tak jak do tej pory to będę bardzo zadowolony, bo kobieta młoda, bystra i na sali sądowej świetnie sobie radzi. To co mi się podoba to, że babka ma łeb na karku i mam wrażenie, że jesteśmy zawsze krok do przodu przed żoną i jej pełnomocnikiem.
  Odpowiedz
(01-12-2018, 12:40 PM)Lekamer napisał(a): Po pierwsze chciałem zaznaczyć, że nie jestem z Warszawy i moje kontakty są dość ograniczone w tym mieście więc nikt ze znajomych nie jest w stanie mi podpowiedzieć którego adwokata czy też kancelarię adwokacką wybrać. Zdarzyło się tak, że żona poinformowała mnie, że wnosi pozew o rozwód z orzekaniem o winie. Nie ma rozmowy wniosi i koniec. Mamy 2 dzieci - trochę majątku do podziału. Sprawa może być skomplikowana, jestem niemal pewien że w grę wchodzi jej romans lub też może nowy partner na stałe. Jestem na etapie gromadzenia dowodów. w związku z powyższym chciałbym też skonsultować sprawę z dobrym adwokatem który powie mi jak podejść do sprawy. Mam mało czasu. Poszukiwania zacząłem od wpisania w google frazy adwokata warszawa rozwód oraz adwokat warszawa opinie. Wysokoczyło kilka stron oraz kilku adwokatów którzy wyadają się sensowni. Ale wysokczyło także to forum poświęcone rozwodom dlatego chciałbym zapytać o wasze opinie co do adwokata który jest w Warszawie dobry do prowadzenia rozwodów

Ja byłam z polecenia u adwokat Joanny Łapińskiej poleciła mi ją koleżanka z pracy bo jej wygrała sprawę, zwróciłam się do niej o pomoc i ja też jestem zadowolona bo moją też wygrała z winy męża i dostałam wysokie alimenty na córke. Nie było łatwo bo mój mąż to nie jest łatwy przeciwnik i lubi zawsze stawiać na swoim ale pani Joanna to twardy przeciwnik i miałam dużą satysfakcję jak szybciutko mu udowodniła wszystkie jego kłamstwa w sprawie. Pokierowała mną co mam robić po kolei, powiedziała co mam dokładnie przygotować,poszło sprawnie, naprawdę bardzo profesjonalna i ma duże doświadczenie, jest dobra w tym co robi i bardzo skuteczna nie chciałabym jej mieć jako przeciwnika. Czeka mnie teraz podział majątku i też ona mi go poprowadzi. Moim zdaniem najlepsza prawniczka i polecam
  Odpowiedz
Sad 
(01-18-2018, 02:29 PM)Lekamer napisał(a): Mam w sumie 3 typy:

I co kogo wybrałeś i jak idzie? W przyszłym tygodniu mam podobny temat
  Odpowiedz
hej, wybrałem adw. Sosnowskiego. Przeanalizowałem sprawę, popytałem nieco u ludzi z branży i zdecydowanie należało go wybrać. Obecnie jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi a sprawa też się toczy po mojej myśli
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości