• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozew o pozbawienie praw o władzę rodzicielską
Moi drodzy po paru dobrych latach postanowiłam pozbawić praw rodzicielskich "ojca" mojej 9-letniej córki.
Od 8 lat nie mają kontaktu, on nie chciał.
W Grudniu była u mnie policja i poszukiwali tego osobinka...poszukiwany listem gończym .
W Styczniu dowiedziałam się od policjanta,że został złapany, niestety nie udzielił nic więcej.
Moje pytanie w jaki jeszcze sposób mogę się dowiedzieć gdzie przebywa czy AŚ czy ZK tak bym mogła wpisać do pozwu.
Jego rodzina nie chce udzielić mi tych info.
Teraz kolejne pytanie ile czasu się czeka na taką rozprawę i rozumiem,że policja go przywiezie na sprawę?
I czy na sprawę będą też wzywać moją córkę?
  Odpowiedz
Jeśli nie znasz aktualnego miejsca pobytu we wniosku wpisujesz ostatni znany adres i zarazem wnioskujesz o kuratora dla nieznanego z miejsca pobytu. Kurator albo go znajdzie albo będzie go reprezentował.
  Odpowiedz
Jeśli nie znasz obecnego adresu ojca dziecka to w pozwie piszesz prawdę, czyli że z informacji od policji wiesz ze jest w areszcze lub zakladzie karnym i nie znasz adresu. Wnosisz odrazu o ustanowienie kuratora dla osoby nieznanej z miejsca pobytu. I to nie kurator szuka ojca tylko sad ustala czy rzeczywiscie miejsce jest nieznane bo sad ma dostep do takich inforamcji. Rogalewska sama piszesz pozew czy masz pełnomocnika? Pzdr
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości