• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat Prawo Karne Warszawa
Zawsze na tym forum dostawałam dobre podpowiedzi. Sprawa wygląda tak, że mój obecny partner ma mocny zatarg z moim byłym mężem. Ostatnio doszło do nich do mocnej awantury w której była szarpanina oraz bijatyka. Moj obecny partner podobno pobił mojego ex męża tak, że trafił do szpitala na okres powyżej dni 7. Z tego co wiem po samej bójce tak nie wyglądało ale podobno wstrząs mózgu i coś jeszcze. Poszukuję dobrego adwokata w Warszawie który sprawą się zajmie? Polecicie jakaś dobrą kancelarie?
  Odpowiedz
Jeśli ktoś pobił kogoś innego bez względu na powód powinien ponieść karę. To nie jest sposób na rozwiązywanie problemów i nic tego nie usprawiedliwia.
  Odpowiedz
Jeśli sprawa jest oczywista to po co wydawać pieniądze na adwokata i tak to nic nie da. Jeśli pierwszy raz miał taki przypadek to dostanie zawiasy i będzie miał nauczkę
  Odpowiedz
Prosiła bym o konkretne wypowiedzi w sprawie i namiary na karnistę. Tu nie chodzi i samo pobicie ale mój były mąż już groźił mojemu obecnemu partnerowi, że się za to nie wypłaci więc pewnie będzie się domagał jakiegoś wysokiego odszkodowania.
  Odpowiedz
(01-30-2018, 10:13 AM)Renia86 napisał(a): Prosiła bym o konkretne wypowiedzi w sprawie i namiary na karnistę. Tu nie chodzi i samo pobicie ale mój były mąż już groźił mojemu obecnemu partnerowi, że się za to nie wypłaci więc pewnie będzie się domagał jakiegoś wysokiego odszkodowania.

To szukaj dobrego prawnika. Pewnie będzie dochodził odszkodowania w procesie karnym. Sąd zasądzi wyrok - zapewne w zawieszeniu jak wcześniej nie był karany i będzie musiał zapłacić odszkodowanie. Jak nie zapłaci to odwieszą mu wyrok.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości