• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADWOKAT ROZWÓD WROCŁAW
Thumbs Up 
Słuchajcie mam pytanie. Szukam dobrego prawnika od rozwodu i podziału majątku? Dwa. Kto wie jakie to są koszty? Na ile mam się nastawić? Z góry dziękuję. Dodam że rozwód trwa od prawie rok. Mam panią adwokat ale jestem z niej bardzo nie zadowolona. Pozew o podział majątku złożył teraz adwokat mojego męża. Chce wybrać kogoś dobrego bo mamy trochę majątku a on nie chce go podzielić po równo
  Odpowiedz
Jeśli we Wrocławiu to polecam adw. Pawła Borowskiego - dwóch innych adwokatów z Wrocławia nie poradziło sobie i wpędzilo mnie w mega problemy. Były mąż bez mojej wiedzy i zgody sprzedał udział w nieruchomości. Trzeba mieć bardzo dobrego adwokata jeśli jest nieruchomość i kredyt. Borowski jest jednym z najlepszych adwokatów od prawa rodzinnego we Wrocławiu więc to chyba obecnie najlepszy wybór. Co ciekawe ceny ma bardzo podobne to tych co tylko twierdzili, że się specjalizują w temacie
  Odpowiedz
(07-06-2018, 01:38 PM)Fromek napisał(a): Borowski jest jednym z najlepszych adwokatów od prawa rodzinnego we Wrocławiu więc to chyba obecnie najlepszy wybór. Co ciekawe ceny ma bardzo podobne to tych co tylko twierdzili, że się specjalizują w temacie

Jakiego rzędu są to kwoty za prowadzenie takiej sprawy?
  Odpowiedz
Dużo zależy od wartości majątku i od samego rozwodu zakładam, że masz z orzekaniem o winie, alimenty? itd.
  Odpowiedz
około 1 mln 200 tys. Proszę napisz w jakich granicach są to kwoty? Rozwód jest teraz prowadzony z orzekaniem o winie, trudny dość jak widać. albo od ilu w górę?
  Odpowiedz
Stawki wynikaja z rozporządzenia lecz każdy adwokat dopiero po zapoznaniu się z że sprawą powie ile. Musisz pytać sama w tej kwestii nie potrafię Ci odpowiedzieć. Napisz na priva to podam Ci numer mojego adwokata i udzieli na 100 procent wyczerpującej informacji. Pozdrawiam serdecznie
  Odpowiedz
Podziałem można się zająć, ale po rozwodzie. Chyba że u notariusza rozdzielnosc była zrobiona, to można i teraz podział robić. Przy takim majątku i zapewne problemach które wynikna na sprawie koszty na pewno nie będą małe. Minimum wynikające z rozporządzenia to 11800 zł.
  Odpowiedz
Bardzo dziękuję. Tak mam rozdzielnosc od 4 lat u notariusza. Teraz mąż chce zrobić podział majątku 80 do 20. 20 % dla mnie.
  Odpowiedz
witam w klubie. Przede mna też podzial majątku i rozwód. Dodatkowo ten drań strszy mnie, że zabierze mi dzieci. Też będę walczyć z adwokatem Pawłem Borowskim. Pozew składamy na dniach
  Odpowiedz
W takim razie powodzenia. Życzę szybkiego i w miarę zgodnego załatwienia sprawy, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów Wink
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości