• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADWOKAT WARSZAWA
Witam proszę na priv osoby z Warszawy w sprawie adwokata. 

Dziś dostałam wycenę za sprawę rozwodowa i cena powalił mnie z nóg. Czy możecie podzielić się ze mną ta informacją?
  Odpowiedz
Wszystko zależy od sprawy...
  Odpowiedz
Jeśli mało skomplikowana , bez orzekania to około 2000 zł. Jeśli bardziej to 4000 zł
  Odpowiedz
Skad ty masz te ceny spraw rozwodowych.
  Odpowiedz
Jestem po rozwodzie to znam
  Odpowiedz
takie stawki jak 2 tysiące to chyba 10 lat temu obowiązywały, a i to nie wiem czy w Warszawie. No i co to za "adwokat" był
  Odpowiedz
Rozwód brałam prawie 6 lat temu w Warszawie. Dwie sprawy. Jedna w październiku druga w lutym. Tylko u mnie sprawa była prosta. Bez orzekania, bez majątku i bez kłótni o dzieci.
  Odpowiedz
Z adwokatem tak ale po co adwokat i jemu pchac do kieszeni grube pieniadze.
  Odpowiedz
Info z dziś - bardzo dobra kancelaria z Warszawy od rozwodów - polecona przez znajomą z pracy która się rozwiodła rok temu 4 tyś za porozumieniem i 8,5 za rozwód z orzekaniem o winie ;/
  Odpowiedz
(05-25-2017, 10:34 AM)Olimpia napisał(a): Info z dziś - bardzo dobra kancelaria z Warszawy od rozwodów - polecona przez znajomą z pracy która się rozwiodła rok temu 4 tyś za porozumieniem i 8,5 za rozwód z orzekaniem o winie ;/

Nie jest źle u mnie ok 14 tyś za wszystko i też bardzo wyspecjalizowana w rozwodach kancelaria. Czasami warto zapłacić bo mi wszystko zalatwili tak jak chcialam
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości