• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADWOKAT WARSZAWA
Skąd takie różnice w cenach to nie ma jakiś stawek ustawowych za takie czynności?
  Odpowiedz
Nie ma w tych sprawach żadnej taksy. Biorą ile chcą wszystko zależy od renomy kancelarii adwokackiej i od tego jak skomplikowaną sprawe rozwodową masz
  Odpowiedz
Mi polecona adwokatka wycenila prowadzenie całej sprawy (bez orzekania o winie, podział majątku, wys. alimentow i opieka nad dzieckiem z ex sobie dogadalismy!) na blisko 10 tyś. Myślałam, ze spadnę z krzesła! Tak wysoka cenę argumentował tym, ze mąż na stałe mieszkał za granicą. Śmieszne! Powiedziala, ze kaktus na rece jej wyrosnie jak uda mi sie wszystko sprawnie samej zalatwic. Tak mnie wkurzyla, ze sie zawzielam i wzielam sie za to sama. Trwalo ta papieroligia dlugo, ale wszystko ogarnelam samodzielnie, pozew byl zlozony w grudniu, pierwsza i jedyna rozprawa odbyla sie po 3 m-cach. Ja mam nadal 10 tyś, a Pani mecenas kaktusa na rece
  Odpowiedz
Ja tam myślę, że lepiej zapłacić jeśli adwokat jest faktycznie dobry i nie naciąga - lubię spać spokojnie. U mnie bez orzekania o winie 6k w Warszawie ale wszystko poukładane nie musiałam myśleć o niczym
  Odpowiedz
Przykład mojej siostry. 13 tys za wszystko.Udowadnianie winy,walka o dziecko. Pozew złożony 02.15. Były też opcje aby to samo zrobić za 6-7 tyś ale wybrała mocnego adwokata od rozwodów. Powiem wam, że czasami warto wyłożyć większą kasę
  Odpowiedz
Daj nazwisko
  Odpowiedz
Poszperałem trochę w internecie i zasadniczo mam kilku adwokatów co mają dobre opinie pytanie do którego zwrócić się.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Rurarz

Adwokat Jacek Sosnowski

Adwokat Anna Błach

kogo polecacie?
  Odpowiedz
(06-14-2017, 11:24 PM)Pikabu napisał(a): Daj nazwisko

Moja siostra wybrała adwokata Jacka Sosnowskiego, tak jak pisałam wyżej polecam. Teraz nawet prowadzi rozwód jej koleżanki i z tego co wiem także sobie chwali
  Odpowiedz
Dobrze, że trafiłam na ten temat. Czy ktos z was zmienił adwokata? Moj wziął kupe kasy I wola nastepna a nic kompletnie nie zrobil! Nawet na sprawie sie nie pokazał
  Odpowiedz
(09-29-2017, 08:00 PM)Malatala napisał(a): Dobrze, że trafiłam na ten temat. Czy ktos z was zmienił adwokata? Moj wziął kupe kasy I wola nastepna a nic kompletnie nie zrobil! Nawet na sprawie sie nie pokazał

Ja...możesz zmienić w każdej chwili
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości